Poznanie Przeszłości

26 lipca 2016
Kategorie: Z innej beczki

Historyczna dobra zmiana

Opublikowano: 26.07.2016, 15:17

Niedawno minister edukacji, a bodajże przedwczoraj nowy prezes IPN stwierdzili, że mordu na Żydach w Kielcach i Jedwabnem dokonali nie Polacy, a Niemcy. Macierewicz też się popisał. W programie „Minęła dwudziesta” stwierdził, że banderowcy mordowali Polaków pod auspicjami Rosji…

 

przecinka

 

Widać dobra zmiana nie tylko naprawia demokrację, ale również w końcu przedstawia nam tą jedyną, prawdziwą, nie skalaną kłamstwem historię. No gdzieżby to Polacy mordowali Żydów? Śmieszne i żałosne zarazem było to jak Zalewska próbowała wykręcać się od pytań na ten temat… Jak tu nie wyjść na idiotkę, chama i prostaka, a zarazem nie podpaść Jarosławowi Bogu Żywemu?

Niejaki Szarek, nowy prezes IPN chce edukować młodzież i całe społeczeństwo. Nie ma to jak uczyć się biegać od człowieka chromego. Ten który chce edukować, powtarza kłamliwą politykę historyczną  PIS. Pytam wiec czego będzie nas uczył? Jedwabne i Kielce to sprawka Niemców – to już wiemy. Co dalej? Może kiedyś usłyszymy, że Imperium Lechitów jako pierwsze głosiło naukę Jezusa w lewackiej Europie?

Kolejny rarytas, to wypowiedź Naczelnego Wodza Macierewicza, że przecież rzeź wołyńska została wywołana przez Rosję. Stwierdził, że Rosja, tak nie pomyliłem się, nie ZSRR, tylko Rosja (!!!) prowokowała banderowców do mordowania Polaków. Szkoda, że radziecka partyzantka otrzymała rozkaz wszelkiej pomocy Polakom. Także orężnej. Nie wspominając nawet, że Rosjanie początkowo nie wiedzieli o co chodzi i byli gotowi powiedzieć, że to Niemcy, nie Ukraińcy dopuszczaja się tych straszliwych czynów.

Taka ta nasza nowa dobra zmiana w historii….

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.